Created by
edw

6 years ago

Last updated by
edw

6 years ago

Tags ukraine tax-reform

Summary

Податок на майно є складовою частиною податкової реформи і виступає у якості компенсатора до податку на розподілений прибуток.


Description

Через argument mapping в колі експертів розробляємо концепцію податку на майно. Докладніше про argument mapping у публікації.

Ви можете завантажити копію мапи у зручному форматі через Print/Export. Спільна робота над мапою - через outliner. Щоб отримати можливість редагувати outliner - напишіть мені @eduardk.

Будемо вдячні за зауваження та пропозиції, та залучення експертів через поширення посилання на цю мапу серед фахівців.


Comments

До сервісу bCisiv в якому карта відображається у форматі argument mapping, додали сервіс The Outliner Of Giants в якому карта відображається у форматі outliner

Це додало нам роботи по синхронізації карт :( Та дозволило організувати спільну роботу єкспертів у outliner :) Якщо Ви бажаєте долучитись до розробки Податку на майно - напишіть мені @eduardk.

by edw
6 years ago

До версії 19 ми розглядали альтернативні бази оподаткування, зокрема Основні засоби виробництва та Балансову вартість усіх активів.
Починаючі з версії 20 ці варіанти було вилучено для спрощення мапи та концентрації виключно на землі (без забудов та під забудовами).

by edw
6 years ago

Attachments

Not provided.

Revision History

Not available